top of page

לקוחות מספרים

 

גיורא פרי, שושי מור
טומי אירגן לנו טיול בפולין ואוקראינה, כולל סיור שורשים בעיירות של ההורים. הטיול בוצע על ידי טומי אישית וגם על ידי מדריכה/נהגת נוספת והמדריך אנדרי באוקראינה. הכל תוכנן ובוצע לפי הדרישות שלנו, בצורה מושלמת, נעימה, אינפורמטיבית, תוך ניצול הזמן בצורה אופטימלית. אנחנו ממליצים על טומי והצוות שלו בכל פה ומכל הלב. נשארנו עם חוויות לחיים.

 

 
נעמן כהן וכל המשפחה
המלצה חמה למי שמחפש מדריך דובר עברית ופולנית! אני ממליץ על טומי איזבוצקי בעל חברת TRAVEL POLIN.
טומי מדריך בעל ידע רב שיארגן לכם טיולים ברכבו החדש והמפנק.
למעוניינים בבירור שורשים ,הוא יעזור לכם בבירוקרטיה הפולנית ובמחקר במכון ההיסטורי היהודי וכמו כן בארכיונים שונים ומשרדי הפנים.
איש מקסים, עוזר, דואג ומפרגן!!! בקיצור טומי מדריך מושלם. אני ממליץ מכל הלב!

 

 
משפחת זלוטניק-גרינברג
אני רוצה להמליץ ולהודות לטומי על הארגון המצויין, הדייקנות בתאריכים ובשעות, המידע שקיבלנו כל העת, צוות נהגים ידידותי, הסבלנות והידיעה שיש על מי לסמוך. הכל זרם כמו שרצינו. תודה בשם בני משפחתי שהתרשמו ויצאו מרוצים, גם אם המסע היה קשה נפשית. טומי הכל בזכותך, אין ספק שאמליץ בפני כל מי שירצה לצאת לפולין.

נורית ושמחה בר לב

ליוצאים למסע שורשים בפולין ובכלל –  אנחנו ממליצים על טומי מ- Travel Poland.

זה עתה סיימנו ימים מרגשים של מסע בפולין, בערים וורשה, שדליץ, טורק וקאליש, לגילוי שורשים ופרטים מאד משמעותיים לתולדות משפחתנו בהנחיה ובליווי של מדריך ומלווה בשם טומי, דובר עברית ופולנית רהוטות ומתגורר כיום בוורשה.

באיש אחד – אור גדול! צירוף של מעלות טובות, תבונה, לב ענק, רגיש, מבין, מכיל, איכפתי, מקשיב, חכם ,מקצועי מאד, מדויק, צנוע ובעל חוש הומור עדין, תכונה מאד חשובה במסע שכזה. 

החוויה המשמעותית ביותר בנוכחות של טומי במרחב שלנו היא שבדרך בה טומי הנחה, הדריך, ליווה והוביל, הוא הפך להיות אנחנו, חלק בלתי נפרד מאיתנו וכך גם חלק מענפי המשפחה שאת שורשיהם חיפשנו. משימה מאד לא פשוטה במקרה שלנו.

טומי התכונן למשימה, ביקש שנעביר מראש "קצוות חוטים" והכין שיעורי בית, פגש אותנו בשדה התעופה בוורשה כשהוא בקי ומתמצא בפרטים לדורותיהם, מבין את הרגישויות, החשש וסימני השאלה. צברנו במשותף שעות ארכיונים רבות, כשטומי, בעל יחסי אנוש מעולים, מצליח לא אחת להתגבר על מכשולים ובירוקרטיה, מחפש עוד דרך ועוד קצה חוט שיובילו אותנו לעוד ועוד גילויים, ואכן – כך גם קרה.

טומי היה צמוד אלינו במשך 4 ימים שלמים, הסיע אותנו ברכב מרווח ונוח, שהה איתנו הרבה מעבר לשעות המקובלות, מצא פתרונות במקומות שאנחנו כבר כמעט הרמנו ידיים, הכול ברוגע ובנועם הליכות.

 

המאסטריות ביחסי אנוש, הידע המגוון וקשריו האישיים והמקצועיים של טומי, הם משהו שניתן להסתמך עליו גם  בכל שאר שירותי התמיכה שניתנים על-ידו למבקרים בפולין, מעבר לטיולי שורשים ומשפחות, אם למטרות טיולים, בילוי, עסקים, סקי ועוד.

 

אלכסנדר המר, נתניה

חזרתי לפני כמה ימים מטיול של 8 ימים בפולין עם טומי.

טומי הוא נשמה. לצערי, עברתי אירוע מוחי ואני מתנייד עם קלנועית. יש לי נסיון רב עם מדריכים שונים בגלל מצבי וטומי הוכיח עצמו כבעל מקצוע מצוין וגם בעיקר כבן אדם. הוא שלח לי מסלול מפורט ושלחתי לו כל פעם הצעות שאני רציתי לשלב או לשנות, למשל יותר גנים. לפעמים הייתי קצת נודניק...

הוא קיבל הכול בסבלנות ואדיבות ועשה כמיטב יכולתו לבוא לקראתנו, כדי לעשות את הטיול מהנה ככל האפשר.

לדוגמה, ממש לפני התחלת הטיול, נודע לי על קבר הרבי אלימלך מליזנסק והארמון בלנצוט הסמוכה וטומי הכניס את הכול למסלול ללא בעיה. דרך אגב, מאוד ממליץ על הקבר, הארמון והגנים שהיו השיא של כל הטיול.

 

לסיכום, טומי עבד איתנו כשמונה שעות כל יום, בהתמדה ומקצועיות ואני ממליץ עליו בכל פה.

 

קלאריס ואיציק יוסף

חזרנו מטיול בפולין של 10 ימים. כל הטיול ליווה אותנו מדריך שאותו במקרה ראינו באינטרנט עם עוד אחרים ומשום מה הוא הכי נראה לנו. דיברנו איתו עם טומי, תכננו מסלול ויצאנו לטיול.

הטיול היה מאורגן טוב. טומי בחור חייכן, מנומס, נהג טוב, יודע המון, אינו מתווכח ועושה את מה שאתה רוצה. אם הוא יכול, הוא יעשה גם מעבר למה שקבעת איתו.

אנחנו ממליצים עליו בכל פה. הוא בחור מדהים ושירותי. ראינו המון והמדריכים שאיתם הוא עובד בפולין, גם הם היו מצוינים ודוברי עברית.

 

בטיול הבא אנחנו מחכים לו שוב.

 

גבי ורחל

לא מזמן היינו 5 ימים בפולין. חברים שלנו המליצו על בחור פולני – ישראלי בשם טומי שגר בוורשה

והוא גם נהג וגם מדריך ומדבר עברית מצוינת.

התקשרנו אליו וקבענו מסלול ומחיר. לאחר מכן נפגשנו בשדה תעופה בורשה, טומי לקח אותנו לכל מקום שביקשנו, עזר לנו בכל דבר, תירגם מפולנית לעברית והכי חשוב תמיד חייך.

היינו רוצים להמליץ עליו מכל הלב! המחירים שלו טובים מאוד, יש לו רכב מפנק לכל המשפחה.

 

בטוח נחזור אליו בקיץ:)

 

מאירה ואסי

תודה לטומי על טיול נהדר של שבוע בפולין.

נהנינו מהשרות המסור, הארגון המוצלח, הסבלנות, הדייקנות וכמובן האווירה הטובה.

 

מומלץ בחום!!

 

ירון מרגולין

אם אתם רוצים לנסוע לפולין ולעבור את המסע הרגיש הזה בשלום ואפילו עם הנאה, קחו איתכם את טומי.

מרגע שנחתנו בורשה ועד לעליה למטוס, טומי לא הניח לנו ולשיגעונותינו. הוא סייע לאמנו כולל סיוע להליכה וכשהיה צריך לשבת איתה בקפה, היה זה טומי שישב איתה והאזין בקשב ובאכפתיות לרגעי ה"שואה" שצפו ממנה.

וכשרצינו שוב את הנקניקיה ההיא מזקופאנה, טומי לקח אותנו אל הסופר ודאג שניבחר את הטובה מכולם כדי להביא הביתה.

 

מקטן עד גדול אנחנו ממליצים טומי ורק טומי. אל תחשבו פעמיים.

 

דליה

אני רוצה להמליץ בכל פה על טומי. אחותי ואני היינו במסע שורשים בעיירת הולדת אבינו בפולין.

טומי אסף אותנו בשדה התעופה בורשה, הסיע אותנו לעיירה ובעזרתו ונדיבותו, הצלחנו לשחזר ולמצוא מסמכים בעירייה, לאתר אישה בת 98 (!) שזכרה את אבינו ומשפחתו וסיפקה פרטים לא ידועים.

בזכות אופיו הנעים, רצונו הטוב וסבלנותו הרבה, עברנו חוויה מדהימה ומרגשת.

רוצה לקרוא חוות דעת עלי מאתר למטייל? לחץ כאן

bottom of page